Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Ми у ЗМІ

Приватні апартаменти, які конкурують із дорогими готелями Києва.

Готелі Києва мають заслужену репутацію старих та дорогих. І західні бізнесмени славляться наріканням на цей невдалий мікс. Але тепер вони можуть забути про свої нарікання. З’явилася альтернатива: приватні апартаменти призначені для західних бізнесменів. «Ми дійсно зіткнулися з проблемою пошуку належного житла для у готелях для наших іноземних гостей», - сказала Марина Чеканнікова, менеджер з маркетингу навчально-координаційного центру «Business Link». Нарешті, ми знайшли чудову альтернативу – приватні квартири можуть обслуговувати бізнесменів набагато краще, ніж готелі, - сказала вона. Українська компанія Teren Plus є Агенцією нерухомості, що спеціалізується на здачі в оренду приватних квартир іноземним підприємцям як на декілька днів, так і на декілька тижнів. «Наразі, західні бізнесмени віддають перевагу залишатися в сучасних квартирах з широким спектром готельних послуг, ніж їхати в готелі Києва» , - сказав директор Терен Плюс Сергій Шевчук.

Практика оренди приватних квартир, широко поширена в інших країнах Східної Європи, зазвичай націлена на туристів. Тому компанія Teren Plus вирішила адаптувати стратегію до бізнесменів. «Ми прагнемо працювати з багатонаціональними корпоративними клієнтами», - сказав Сергій Шевчук. «Наша стратегія полягає в тому, щоб запропонувати комфортні апартаменти з повним спектром готельних послуг в якості альтернативи існуючим готелям.» Квартири розташовані в основному в центрі Києва. За словами Шевчука, вони повинні мати всі найсучасніші зручності, в тому числі й кухню, ванну кімнату, пральну машину, робочий стіл і супутникове телебачення. На кухні мають бути: мікрохвильова піч, тостер, кавоварка та холодильник. Сервіс має значення. Teren Plus організовує прибирання двічі на тиждень, та вирішує будь-які технічні проблеми, що виникають. В деяких випадках надаються послуги приготування сніданку та прасування одягу. Звучить так, ніби мова йде про готель в Західному стилі, чи не так? Шевчуку подобається така думка. «У такій квартирі гості можуть як працювати так і відчувати себе як вдома», - сказав Сергій Анатолійович.

Так комфортно іноземні гості не будуть почувати себе в переважній більшості непривітних київських готелів радянських часів. Тим не менш, ці готелі коштують від 135$ до 200$ за добу. Teren Plus знижує ці тарифи з цінами в діапазоні від 30$ до 80$. І на відміну від більшості готелів Києва, ці ціни включають в себе хороший сервіс, додала менеджер компанії «Business Link» Марина Чеканнікова. «Краще працювати через агентів з нерухомості, оскільки вони є досить ефективними в пошукові відповідної квартири та веденні переговорів».

Продаж

Довгострокова оренда

Подобова оренда

ОРЕНДА НЕРУХОМОСТІ

Для наших клієнтів ми відбираємо найкращі пропозиції по оренді квартир в центрі Києва і центральній частині Подолу.

Наші менеджери вільно розмовляють англійською, французькою та німецькою мовами. Ми готові розповісти Вам все про вулиці на яких ми здаємо квартири, цьому присвячений наш цикл "Історія вулиць Києва".
Ми завжди можемо запропонувати вам квартири в самому центрі Києва, на вулицях з багатою історією, таких як Хрещатик, Лютеранська, Горького, Рейтарська, Липська та П. Орлика, Воровського, Михайлівській, Софійській, Франко, Дарвіна, Ярославів Вал, Шовковичній, Червоноармійській, Городецького, Басейна, Пушкінській та ін. Супровід на всіх етапах підготовки і підписання офіційного договору оренди. Реєстрація Орендаря. При необхідності надається технічна підтримка і сервісне обслуговування об'єкта нерухомості на період дії договору оренди. Для зручності клієнтів при перегляді об'єктів агентство надає автомобіль. Для наших клієнтів ми відбираємо найкращі пропозиції по оренді квартир в центрі Києва і центральній частині Подолу.

Teren Plus 1996-2019

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки