Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
21.07.2011

Елітна нерухомість. Місце розташування.

Що в першу чергу визначає елітність нерухомості та її цінність? Що дозволяє розраховувати на швидку здачу в оренду за найвищою ціною? Що буде гарантувати максимальне зростання ціни? Перший критерій - місцезнаходження або «loсation».

Наше агентство нерухомості з 1996 року продає і здає в оренду квартири, офіси, будинки, комерційну нерухомість в центрі Києва. Ми знаємо, як важливо правильно вибрати гарне місце розташування або «location». У першу чергу - це центр міста, в Києві він не великий і з припливом інвестицій це поняття «центру» буде розширюватися і змінюватися. На сьогодні центр міста я б визначив у таких межах: на заході - площа Перемоги, далі - вулиця В.Чорновола, Глибочицька. Поділ обмежив би вулицею Оленівською та Набережно-Хрещатицькою. Далі - по Набережному шосе до Печерської Лаври, верхній Печерськ - до Олімпійського стадіону і далі по вулиці Жилянської до площі Перемоги. Звичайно, це досить умовний розподіл, і десь межа проведена, як сказав би досвідчений ріелтор, дуже оптимістично.

Можна говорити про винятки - нові будинки, місця активної нової забудови або недооцінені райони.

«Location, location, location» - це головний критерій при виборі нерухомості, особливо, якщо ми говоримо про елітну нерухомість.

Сергій Шевчук,

АН Терен плюс,

Липень, 2011

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2019

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки