Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
05.08.2014

Як правильно вибрати агентство нерухомості?

У разі нобхідності продати, купити, зняти або здати яку-небудь нерухомість обов’язково виникає питання  вибору надійного рієлторського агентства. Звичайно ж, можна спробувати і самостійно вирішити свої житлові проблеми, проте залучення кваліфікованої допомоги дає безліч вагомих переваг.

Співпраця з професійними і грамотними рієлторами заощадить ваші кошти, безцінний час, а також допоможе виключити всі ризики та юридично оформити документацію за договором.

Звертаючись в агентство нерухомості, ви можете отримати такі види послуг:

  • пошук і підбір необхідних варіантів житла,
  • перевірка його історії,
  • пошук покупців пропонованої до продажу житлової площі,
  • супровід усіх видів договорів по  нерухомості.

Багато залежить від того, який результат вам потрібний на даний момент. Деякі агентства нерухомості працюють в певному ринковому сегменті, наприклад, займаються тільки житлом на вторинному ринку або допомагають своїм клієнтам зняти квартири подобово в Києві. Більшість великих фірм надають комплексні види послуг, серед яких купівля-продаж квартир, оренда нерухомості, юридичні послуги.

Не зупиняйтеся на виборі лише одного агентства, виберіть декілька різних компаній. Інформацію про них можна отримати у своїх знайомих, зі спеціалізованих друкованих видань або скориставшись Інтернетом.

Багато солідних агентств нерухомості розробляють спеціальні рекламні програми, мають власні інтернет-сайти,  взаємодіють зі ЗМІ, використовують інші інформаційні джерела.

Стабільні і успішні компанії здійснюють свою рекламну діяльність регулярно.

Якщо ви хочете зняти або купити квартиру в конкретному житловому масиві, рекомендується залучити агентство, яке розташоване саме в цьому районі. Якщо у вас обмаль часу, то найзручніше скористатися допомогою рієлторів, офіс яких знаходиться поблизу місця вашого проживання.

Оскільки основа здорових і плідних взаємовідносин клієнта і рієлтора – це довіра, будь-яке  порядне агентство нерухомості піклується про свою хорошу репутацію. Важливу роль відіграє розташування, розміри і зовнішній вигляд офісу агентства. Зверніть увагу на ремонт, облаштування і техніку в офісному приміщенні. Солідне агентство, піклуючись про власний імідж, у всьому підтримуватиме ідеальний порядок. Корисно поцікавитися,  чи давно офіс компанії розташований за цією адресою і що із цього приводу думають сусіди.

Отже, офісом агентства ви задоволені. Поспостерігайте за діями персоналу. Зверніть увагу на те, як тут зустрічають і проводжають потенційних клієнтів, чи немає метушні і незібраності в поведінці співробітників. Поговоривши з ними, ви складете власну думку про їх професіоналізм. Не соромтеся ставити каверзні питання.  Хороший фахівець завжди знає правильну і вичерпну відповідь.

Рівень особистої сумісності та прихильності – також важливий чинник. З рієлтором ви будете тісно співпрацювати, незалежно від того, чи це пошук оренди квартир подобово чи продаж елітної житлової площі. Тому спілкування з цією людиною має бути комфортним і спокійним.

Обов’язково потрібно дізнатися про стаж роботи вибраної вами фірми. Досвід, знання, хороша репутація і згуртований колектив – це завжди результат багаторічної роботи. Чим довше працює агентство на ринку нерухомості, тим воно надійніше. Тільки роки плідної праці можуть принести рієлторській компанії потрібні зв’язки і напрацьовану інформаційну базу.

16 червня 2014

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2021

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки