Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
02.11.2012

Як швидко, безпечно і вигідно здати квартиру в оренду…

1. Здати квартиру в оренду може тільки власник нерухомості або уповноважений власником представник по нотаріальному оформленому Дорученню.
2. Якщо квартирою володіють кілька осіб, узгодьте між собою всі важливі питання. Зафіксуйте все письмово або нотаріально. Всі власники виступають Орендодавцями і повинні фігурувати в Договорі оренди квартири.
3. При укладанні Договору оренди Ви повинні пред’явити правовстановлюючі документи і паспорт.
4. Підготуйте квартиру до оренди. Зробіть ремонт, вивезіть всі особисті речі.
5. В квартирі повинні знаходитися тільки ті речі і меблі, які підвищують вартість квартири. Все зайве потрібно прибрати.
6. Визначте сильні і слабкі сторони своєї нерухомості.
7. Подумайте, що б Ви хотіли придбати або чим дообладнати вашу квартиру для того щоб підвищити її ринкову вартість.
8. Визначте приблизну ціну оренди Вашої квартири, мінімум і можливий максимум. Для цього використовуйте ціни пропозицій аналогічних об’єктів з преси та інтернету.
9. Виберіть агентства нерухомості в які Ви хочете звернутися. Важливо, що б їх спеціалізацією була оренда житлової нерухомості і вони працювали у Вашому районі міста.
10. Обговоріть приблизну ціну оренди квартири, умови роботи з агентством, ситуацію на ринку по телефону або по e-mail з ріелторами обраних агенцій.
11. Запросіть ріелтора для попереднього перегляду квартири...
12. Прислухайтеся до порад професіоналів!
13. Виробіть Вашу стратегію та план роботи. Краще працювати з агентствами нерухомості, а не самостійно шукати орендаря.
14. По-перше, агентство нерухомості виступає консультантом і у Вас є можливість отримати важливу і потрібну Вам інформацію. По друге, при роботі з професіоналами у Вас менше ризиків допустити грубу помилку.
15. Починати працювати можна з 2-3 агентствами. Якщо Ви оберете більше, Ви будете втрачати багато часу. Велика кількість агентств не буде гарантією якісної роботи.
16. Цінуйте свій час і час ріелтора...
17. Вибираючи Орендаря, намагайтеся отримати максимум інформації про нього… візьміть копію паспорта, дізнайтеся де і ким він працює, телефони, адреси. Зверніть увагу на його взаємини з ріелтором. Якщо у ріелтора виникають якісь непорозуміння з ним, то це проекція Ваших подальших взаємин…
18. Якщо у Вас є сумніви, відмовтеся від підписання Договору оренди ...
19. Договір оренди дуже важливий для Вас документ. Він повинен бути не формальним.
20. Обов’язково внесіть пункт про депозит - заставної суми, яка береться з Орендаря і повертається Вами по закінченню Договору оренди в разі відсутності претензій до Орендаря.
21. Також внесіть пункт про те, що в останній місяць оренди Ви можете показувати свою квартиру, за згодою Орендаря, новим клієнтам.
22. У додатках до Договору оренди обов’язково повинен бути Акт прийому-передачі квартири з описом переданого майна;
23. Податки - це запорука Вашого спокою і одна з гарантій виконання Договору оренди.
24. Заздалегідь розрахуйте. Проконсультуйтеся з ріелтором.
25. Реєстрація Орендаря. Якщо у Вас Орендар іноземець, він може попросити дозволу зареєструватися за місцем оренди квартири. У цьому немає нічого страшного, всі питання можна регламентувати Договором оренди.
26. Поважайте свого Орендаря!

Агентство нерухомості «Терен плюс» - оренда елітної нерухомості в центрі Києва, оренда подобово в центрі Києва. Оренда квартир, оренда офісів, оренда будинків. Управління нерухомістю. Реєстрація орендарів. Релокаційні послуги.

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2022

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки