Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
11.07.2013

Податок на нерухомість.... Ура!!! У 2013 не платимо!!!

4 липня 2013 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості. Згідно з законом № 2405, податок за поточний 2013 рік фізичні особи будуть сплачувати у 2014 році.

Законом також переглянуті розміри житлової нерухомості, на яку будуть застосовуватися пільги. Вони будуть актуальними для власників: квартир, сумарна площа яких не перевищує 120 кв.м; будинків, сумарна площа яких не перевищує 250 кв.м; квартир і будинків від 370 кв.м.

Ті українці, які вже сплатили податок на нерухомість, мають можливість повернути сплачені кошти шляхом подання заяви до податкової інспекції територіальних органів відомства. У Міністерстві зборів та доходів повідомляють, що немає причин для занепокоєння. Платники податків мають три роки часу, щоб подати заяву про повернення коштів.

Податківці також додали, що сплачені кошти можуть бути зараховані для сплати збору в 2014 році.

Щодо причин прийняття такого закону, чиновники пояснюють це тим, що потрібен час для формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
АН Терен Плюс. Оренда квартир, оренда офісів, оренда будинків. Управління нерухомістю. Реєстрація орендарів. Релокаційні послуги.
Липень, 2013

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2021

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки