Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
27.08.2019

5 ознак того, що ви обрали хорошого персонального менеджера з продажу нерухомості

Як кажуть, існує декілька способів продажу вашої квартири. Для когось найкращим способом продати квартиру – зайнятися цим самому. Для інших найкращим способом продати квартиру – знайти компетентного ріелтора.

Хороший ріелтор відкриє вам секрет вдалого продажу вашої квартири

Якщо ви обирете останній спосіб, важливо відмітити, що не всі менеджери з продажу нерухомості «створені однаковими». Проявіть пильність у пошуках ріелтора, який найкраще відповідатиме вашим вимогам.

Звіт Національної Асоціації Ріелторів за 2018 рік показав, що 75% нещодавніх продавців найняли першого ріелтора, якого вони знайшли, для продажу їхнього житла. Тим не менш, пошук хорошого ріелтора схожий на побачення: вам доведеться поговорити з декількома ріелторами, перш ніж ви знайдете ідеального.

Враховуючи те, що продаж квартири може бути однією із найбільших фінансових операцій у вашому житті, і ви не захочете залишити таку важливу справу на самоплив. Коли ви знайдете потрібну людину, ви це відчуєте.

Ось 5 ознак того, що ви знайшли хорошого ріелтора:

  • Ваш персональний менеджер з продажу нерухомості спілкується з вами швидко та щиро
  • Ваш персональний менеджер з продажу нерухомості підтримує зв’язок з вами таким чином, щоб задовольнити ваші потреби
  • Веде чесну гру (є порядним)
  • Активно просуває ваш будинок
  • Є гнучким у прийняті рішень

Ваш агент спілкується з вами швидко та щиро

Перше, що вам треба зробити, це попросити в ріелтора дані, рекомендації та деяку інформацію про те, скільки квартир він продав в вашому районі. Якщо ваш персональний менеджер відповідає на ці запитання швидко, чітко та правдиво це дуже хороший знак. Вам не потрібно жертвувати якістю заради кількості. Важливо працювати з ріелтором який постійно працює з нерухомістю у вашому районі та нещодавно здійснив декілька продажів квартир. Продаж вашої квартири стане найважливішою справою у вашому житті, отже, переконайтесь на зустрічі в тому, що ви та ваш персональний менеджер станете гарною командою у досягненні всіх ваших цілей по продажу житла.

Ваш персональний менеджер з продажу нерухомості підтримує зв’язок з вами таким чином, що це відповідає вашим вимогам та вашому графіку

Хороший ріелтор буде завжди підтримувати зв’язок з вами. Можливо, ви не зможете відповідати на телефонні дзвінки протягом дня, або вам не подобається спілкуватися за допомогою повідомлень. Шукайте ріелтора, який легко адаптується до вашого стилю спілкування.

Ваш менеджер з продажу нерухомості веде чесну гру

Процес продажу квартири включає в себе деякі радикальні рішення щодо ціни та ремонту. Це значить що ваш персональний менеджер з продажу нерухомості може сказати вам про такі речі, про які вам би не хотілося чути, але це дуже добре, якщо він це зробить. Наприклад, власники, які хочуть продати своє житло, ставлять нереалістичні ціни, так як вони мало обізнані з ситуацією на ринку нерухомості. Дуже важливо, щоб ваш ріелтор міг керувати вашими очікування, та міг завчасно сказати вам вірну ціну. Не дивлячись на те, що ви повинні чітко сформулювати своєму ріелтору всі побажання та очікування, він чи вона повинні володіти майстерністю переконувати вас у протилежному, щоб зробити продаж вашої квартири найбільш ефективним. Це допоможе вам продати квартиру швидко та за вигідною ціною.

Ваш персональний ріелтор активно просуває вашу квартиру

Простіше кажучи, квартири не продаються самі по собі. Ваш експерт з нерухомості має добре знати про зміни у практиці продажу житла, і повинен зробити все можливе для того, щоб продати квартиру. Наприклад, просування квартири за допомогою соціальних мереж, наприклад, таких як Facebook. Ваш персональний менеджер з продажу нерухомості повинен використовувати всі оптимальні канали просування вашого житла для того, щоб найшвидше продати вашу квартиру. Не соромтесь запитувати у вашого персонального менеджера з продажу нерухомості що він (або вона) робить у відділі продажів.

Ваш персональний менеджер з продажу нерухомості є гнучким у прийнятті рішень

Можливо ваш ріелтор порадить вам вдатися до деяких змін – зробити невеличкий ремонт, знизити ціну і.т.д. Якщо ви не отримали ніяких пропозицій протягом трьох-чотирьох тижнів перебування на ринку, прийшов час передивитися стратегію продажу житла. Хороший персональний менеджер з продажу нерухомості може визначити, коли прийшов час розгорнути вашу стратегію та кращий спосіб зробити це не приносячи в жертву власні цілі щодо продажу квартири. Персональний менеджер, який бачить зміни та є гнучким у прийнятті рішень є безцінним.

Отримайте правильну енергію для продажу вашої квартири

Секрет успішного продажу вашої квартири полягає в тому, на що ви найменше сподіваєтесь: мистецтво фен-шуй. Древня китайська практика, спрямована на забезпечення рівноваги та гармонії з навколишнім світом.

Дане мистецтво допоможе не тільки вирівняти енергію у вашій квартирі, але й допоможе уникнути випадкового «відключення покупців». Отже, потрібно взяти до уваги основні принципи фен-шуй при підготовці вашої квартири на продаж.

Джерело: realestate.usnews.com

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2022

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки