Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
13.05.2019

Чи варто фарбувати кімнату в темний колір? Міфи про фарбування які ви повинні знати

Пофарбування кімнати може бути одним з найекономніших способів оновлення інтер’єру квартири. Але розповсюджені міфи про вибір вірної фарби можуть зашкодити деяким власникам житла у виборі ідеального відтінку для візуального розширення простору.

Realtor.com нещодавно поспілкувався з експертами з живопису, щоб обговорити деякі з цих розповсюджених міфів про пофарбування будинку.

Ось деякі з них:

Темні кольори візуально зменшують вашу кімнату

Насправді, це не так, розповідає Ешлі Блекмор, спеціаліст з нерухомості. “Якщо ви використаєте темний відтінок для акцентної стіни, то ваш будинок буде здаватися набагато більшим,” розповіла Блекмор realtor.com®.

Ґрунтувати стіни не потрібно

Деякі власники будинків вважають, що можна пропускати етап ґрунтування, але за словами експертів, дуже важливо забезпечити правильне нанесення фарби. «Щоб ваш проект виглядав професійно, вам необхідно прочитати підручник для початківців», - розповіла realtor.com® Кайла Мартін, експерт з дизайну інтер’єру. «Попереднє ґрунтування допомагає зробити пофарбування гладеньким та дозволяє фарбі прилипати до стіни.»

Фарбувати стіни треба в два шари

І не думайте, що вам треба 2 шари фарби. Тому що в більшості випадків - не- потрібно. «Якщо ви наносите ґрунтовку та використовуєте якісну фарбу, вам достатньо буде одного шару фарби», - каже Мартін.

Інший експерт говорить, що їй доводилося бачити кімнати, які потребували 6 шарів фарби. Особливо в квартирах де стіни не були належним чином підготовлені до пофарбування, або якщо стіни були пофарбовані в темний колір.

Стіни треба оздоблювати в білий колір

Дуже часто власники квартир оздоблюють стіни в білий колір. Але це не означає, що ви повинні завжди обирати лише білий колір, каже експерт Морган МакБрайд в інтерв’ю realtor.com®. Вона говорить, що пофарбування всієї кімнати в інший колір зробить стіни візуально вищими. Пофарбування кімнати може також підкреслити деталі в її декоративних ліпленнях.

Джерело:magazine.realtor

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2022

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки