Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
13.05.2019

Як правильно облаштувати вітальню: 5 корисних порад

Вітальня має бути зручною та затишною. Але тут потрібне ще й мистецтво, щоб облаштувати її зі смаком, йдеться в новій статті Houzz, веб-сайту з реконструкції будинків. Houzz пропонує деякі поради дизайнера, як облаштувати вітальню так, щоб вона була привабливою та стильною:

Поєднайте світлі та темні кольори.

Вітальня, пофарбована в білий колір, може здатися занадто чистою, в той час як темна вітальня буде схожою на печеру, розповідається в статті. Але комбінація більш темних та світлих кольорів, таких як білий та чорний, додасть глибини та балансу вашому просторові.

Контрастні нейтральні відтінки.

Для того, щоб ваша вітальня виглядала більш розкішною, застосуйте декілька контрастних нейтральних відтінків. Наприклад, білі стіни можуть поєднуватися з карамельною шкірою, виробами з латуні, сірим диваном, і синьо-сірими шафами. Контрасти підкреслять оздоблення та відтінки.

Додайте текстуру.

Для того, щоб вітальня була більш затишною, додайте до простору декілька різних текстур, наприклад, плюшеву накидку поруч з більш важкими текстурами, такими як метал та каміння. Подушки можуть бути одним із простих способів у додаванні текстури. «Але також включайте шкіру, бавовну, метал, каміння, скло, рослини, та інші текстури», - йдеться в статті.

Додайте кольорів.

Поєднання різних кольорів може зробити вітальню більш яскравою. Наприклад, в статті розповідається, що синій колір є універсальним кольором, який подобається більшості людей, і який легко контрастує з теплими елементами, такими як шкіра та дерево. Він також може бути нейтральним відносно деяких акцентних кольорів.

Пам’ятайте про відстань.

Навіть у великих вітальнях треба правильно розташовувати меблі. Вітальня має бути місцем для близьких бесід та зручних зустрічей. Дизайнери Houzz кажуть, що найбільш оптимальна відстань між кріслами складає 8 метрів. Якщо у вас є декілька диванів, або диван з боковими стільцями, зона відпочинку повинна мати діаметр 8 метрів або 4 метри від центру. В статті також розповідається про те, що невелика кількість стільців, розташованих поруч, будуть виглядати краще, ніж один великий диван на 12 місць.

Джерело:Magazine.Realtor

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2023

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки