Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
13.05.2019

Як виглядають пентхауси вартістю 50 мільйонів доларів в одному з найвищих будинків у світі

Будинок, в якому Алекс Родрігез та Дженіфер Лопес зареєстрували свої квартири вартістю 17 млн доларів, вважається найвищим житловим будинком в західній півкулі, але він має позмагатися за титул з супер-високою вежею, яку вже майже завершили будувати на 111 Західній 57-й вулиці. ЇЇ висота сягатиме 435 метрів завдяки декоративній верхній частині, що робить її вищою за будинок на Park Avenue (де щойно заручені Родрігез-Лопез придбали житло).

Останній раз ми дивилися на будівлю коли забудовники надіслали фото видів з верхніх поверхів. Тепер, коли будівлю майже завершено, є повний набір зображень від команди розробників, яка складається з п’яти сильних груп JDS Development Group, Property Markets Group, Spruce Capital Partners, Studio Sofield and SHoP architects.

Хоча її житлові поверхи не підіймаються до висоти 432 Парку, не будемо сперечатися, яка будівля є найвищою, коли можна подивитися на пентхаус вартістю 50 млн$. З 46 квартир у всій будівлі, знайдеться щонайменше 2 пентхауси вартістю 50 млн$.

Є 2 пентхауси: пентхаус #74 вартістю 57 млн доларів та пентхаус #72 вартістю 56 млн доларів. Обидва вони двоповерхові, мають 4 спальні, 5 ванних кімнат площею 2,173м2. В кожній з квартир є 2 ліфти, біла камінна підлога та скульптурні сходи між двома рівнями. Ось погляньте на сходи:

Згідно з плануванням спальні кімнати у кожній з квартир повинні розміщуватися на верхньому рівні, а приміщення призначені для загального використання, а також розважальні приміщення – на нижньому рівні. «Великі вітальні», які розробники називають ще основними житловими приміщеннями, побудовані таким чином, що з вікон можна побачити Центральний Парк.

За словами одного з розробників, вітальні є настільки просторими, що в них можна розмістити 9 оркестрових роялів Steinway, розміри яких становлять більше 2 метрів. У порівнянні з середньою площею вітальні в таунхаусі на 1 сім’ю в Манхеттені (приблизно 7,5 м), вони є в 2 рази просторішими.

Вітальня Хейс Девідсон

Є декілька конфігурацій кухні. Давайте подивимось ось на цю:

Кухня Хейс Девідсон

Ось інша: Кухня Хейс Девідсон

Головна спальня має ціле власне крило з вітальнею та невеличким баром, двома ванними кімнатами та гардеробною більше ніж 70 м2. Головна спальня Хейс Девідсон

Подивіться на головну ванну кімнату. Це фото є гарним прикладом того, як екстер’єр будинку – теракотове та бронзове облицювання – виглядає зсередини будівлі. Ванна Хейс Девідсон

Решта будинку не відрізняється за своїм фактором розкоші. Погляньте на вхід з декоративними золотими воротами, які доповнюють зовнішній фасад. Вхід Хейс Девідсон

І басейн на 25 м під склепінчастою стелею. Плавальний басейн Хейс Девідсон

Відкрита тераса, де можна поспілкуватися. Тераса Хейс Девідсон

Джерело: forbes.com

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2023

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки