Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Довгострокова оренда

Реєстрація іноземних громадян

Для іноземних громадян, які приїхали в Україну на запрошення компанії-роботодавця, Агентство нерухомості «Терен Плюс» надає послуги з проведення реєстрації.

Наші послуги включають:

 • отримання Дозволу на працевлаштування
 • проведення тимчасової реєстрації
 • отримання, продовження Тимчасової посвідки на проживання
 • зняття з реєстрації

Дозвіл на працевлаштування

Дозвіл на працевляштування видається Державним центром зайнятості в Кєві. Він дає можливість іноземцю, якого запросила на роботу компанія чи організація, легально працювати в Україні.

Наші послуги включають:

 • переклад диплома та інших документів
 • підготовка обгрунтування видічі чи продовження Дозволу на працевлаштування в письмовому вигляді
 • укладення трудового Договору для іноземного співробітника
 • формування необхідного пакету документів іподання їх Центр зайнятості
 • отримання нового Дозволу на працевляштування чи продовження уже наявного
 • Термін: від 14 днів до 1 місяця

Тимчасова реєстрація

Для громадян Російської Федерації на території України діє спрощена система оформлення реєстрації. Якщо Ви-громадянин Росії, Вам Вам не потрібно отримувати Тимчасову посвідку на проживання і прописуватися в квартирі, яку Ви орендуєте; Вам буде потрібно відмітку в паспорті в центральному міському ОВІРі про дозвіл на перебування на території України . Наше агентство допоможе Вам оформити всі необхідні документи, які Вам потрібно подати в центральний міський ОВІР:

 • зареєстрований Договір оренди в ЖЕК,
 • Форма 3,
 • Заява від власника квартири про продовження терміну перебування іноземця на території України.

Після подачі цих документів в центральний міський ОВІР, у Вашому паспорті поставлять відмітку про дозвіл перебування на території України.

Тимчасова посвідка на проживання

Тимчасова посвідка на проживання (ТПП) є необхідною для іноземних громадян , які приїхали до України з метою працевлаштування і видається на основі офіційного Дозволу на працевлаштування і візи IM -1. ТПП для іноземців відкривається на терман дії Дозволу на працевлаштування. ТПП може бути продовжена тільки в тому випадку, якщо продовжений Дозвіл на працевлаштування. Якщо у іноземця є ТПП, він не повинен покидати територію України по закінченню 90 днів після його приїзду.

Наші послуги з отримання ТПП включають :

 • допомога при отриманні всіх необхідних документів для отримання ТПП ( Ідентифікаційний код, нотаріально засвідчена копія паспорта, Доручення, Довідка про несудимість, медична довідка і т.д.)
 • реєстрація Договору оренди в ЖЕК , отримання Форми 3, реєстрація Заяви від власника квартири
 • Після реєстрації вищезгаданих документів в ЖЕК, іноземець отримує ТПП в центральному міському ОВІРі.
 • підготовка документів для реєстрації ТПП в районному ОВІРі:
  • оформлення Заяви про прописку в квартирі,
  • отримання «Карток прибуття» для іноземця
  • подання в районний ОВІР документів, отриманих в ЖЕК ( Заява від іноземця, Картки прибуття), після чого в ТПП ставиться печатка з пропискою.
  • Термін 10 днів

Продовження Тимчасової посвідки на проживання

ТПП потрібно обов’язково продовжити до закінчення її терміну дії ( вказаний в ТПП і в основному співпадає з терміном дії Дозволу на працевлаштування). Ми підготуємо для цього всі необхідні документи:

 • зареєстрований Договір оренди в ЖЕК
 • Форма 3
 • Заява від власника квартири про продовження терміну реєстрації іноземця
 • Термін 7 днів

Зняття з реєстрації

Ми пропонуємо супровід при знятті з реєстрації в квартирі після закінчення терміну перебування іноземця в Україні . Наші послуги включають :

 • оформлення Заяви в ЖЕК про зняття з реєстрації іноземця
 • подання ТПП в районний ОВІР для зняття з реєстраційного обліку іноземця
 • повернення ТПП в міський ОВІР
 • Термін 7 днів

Договір Оренди квартири

1. Орендодавець здав в оренду, а Орендар зняв у Орендодавця квартиру № ________ за адресою _________________, Київ, Україна, на вказаних нижче умовах і на період, вказаний нижче.
2. Квартира, що здається в оренду, належить власникові на підставі Договору купівлі-продажу квартири ___ № _______ від ________ _____ року, зареєстрованого в Київському міському бюро технічної інвентаризації _____________ р. під номером № _______, реєстрова книга № _______________.
2.1. На момент підписання даного Договору терміни і умови, зазначені в ньому, і сам факт оренди жодним чином не протирічать українському законодавству та будь-яким іншим міжнародним юридичним актам.
3. Квартира, що є предметом цього Договору, має ____ кв.м загальної площі і складається з ________ кімнат.
4. Орендодавець свідчить, що квартира, яка здається в оренду, нікому раніше не продана, не закладена, не є в спорі та під арештом.
5. Квартира здається в оренду для використання під житло.
5.1. Орендар не має права використовувати її за іншим призначенням, використовувати як юридичну адресу, а також здавати в суборенду третім особам.
6. Термін оренди квартири встановлюється на ___ місяців, починаючи з _________ до ___________
6.1. Орендар має першочергове право продовжити термін оренди. Орендар повинен сповістити про це Орендодавця письмово не меньш ніж за 30 днів до закінчення первинного терміну оренди. Продовження терміну оренди на додатковий термін здійснюється на умовах, встановлених на момент продовження оренди. Орендар і Орендодавець повинні зареєструвати всі документи, необхідні для доказу факту продовження первинного терміну оренди на додатковий термін.
6.2. У випадку, якщо Орендар не повідомляє Орендодавця про наміри продовжити термін оренди, згідно з досягнутою домовленостю, Орендар повинен забезпечити доступ в квартиру потенційним орендарям з метою перегляду, і звільнити квартиру в кінці терміну оренди. Вищезгадані перегляди повинні здійснюватися тільки в узгоджений з Орендарем час.
7. Місячна орендна плата складає гривневий еквівалент _______. (_________) доларів США за курсом НБУ на день сплати.
8. За даним Договором оренди сума орендної плати може бути переглянута через кожні шість місяців в відповідності до змін, що відбулися на ринку оренди нерухомості. Розмір місячної орендної плати може бути змінено виключно в межах _______. __________.
8.1. Перша сплата за даним Договором здійснюється в момент підписання Договору і складає орендну плату за перший та останній місяці оренди плюс гарантійний депозіт. Загальна сума першого платежу складає, таким чином, гривневий еквівалент _________ дол.США за курсом НБУ на день підписання Договору.
9. Телефонні послуги, Інтернет, електроенергія, водопостачання, кабельне/супутникове телебачення, а також щомісячна плата за охоронну сигналізацію сплачуються окремо від орендної плати.

10. Орендар зобов’язується:

 • дотримуватися діючих правил утримання житлових приміщень та їх використання
 • дбайливо поводитися з меблями
 • не зберігати в квартирі вибухонебезпечні та екологічно шкідливі речовини
 • не виносити з квартири, що орендується, майно, що є власністю Орендодавця без його письмового дозволу
 • не проводити робіт, що стосуються комунікаційних служб квартири, що орендується, а також будь-яких інших робіт, що призводять до зміни зовнішнього вигляду квартири, розширення площі підігріву і порядку діючих комунікацій, без попередньої письмової згоди Орендодавця.
 • Орендодавець має право доступу в квартиру, що орендується, але час його приходу повинен бути узгоджений з Орендарем наперед. У разі виникнення форс-мажорних обставин Орендодавець має право доступу в квартиру без попередження Орендаря.
 • після закінчення терміну оренди повернути квартиру в тому стані, в якому вона була на момент оренди, з урахуванням нормального зносу.
 • 11. Орендодавець повинен підтримувати приміщення в справному стані, негайно усуваючи будь-які несправності, що виникли в результаті яких би то не було основних дефектів конструкції, виключаючи пошкодження, що виникли через недбалість Орендаря. У випадку, якщо Орендодавець не здійснює необхідний ремонт своєчасно, Орендар має право усунути пошкодження самостійно за рахунок Орендодавця.
  11.1. Орендар не несе відповідальності за пошкодження, заподіяні пожежею (виключаючи випадки пожежі, що виникли через недбалість Орендаря), землетрусом, порушеннями порядку, повстаннями, та обставинами, що не піддаються контролю Орендаря.
  11.2. Пошкодження, що виникли з вини Орендаря, усуваються Орендарем за свій рахунок.
  11.3. У разі завдання збитку майну третіх осіб або комунальному майну з вини Орендаря, Орендар повністю відшкодовує завданий збиток.
  12. Умови звільнення сторін від зобов’язань за даною угодою:
  12.1. Орендар і Орендодавець мають право розірвати Договір оренди до закінчення терміну оренди шляхом письмового повідомлення іншої сторони не менше ніж за 2 (два) місяці до бажаного терміну закінчення оренди, крім випадку прострочення Орендарем орендної плати більш ніж за один місяць.
  12.2. Договір може бути розірваний Орендарем без попереднього повідомлення у разі форс-мажору: військові дії, потоп, землетрус і т.д.
  12.3. Договір також може бути розірваний у будь-який час, якщо обидві сторони ухвалили рішення закінчити Договір.
  12.4. У разі припинення оренди згідно пунктів 11.1-11.3, Орендар зобов’язаний виплачувати орендну плату до моменту звільнення квартири.
  13. При затримці Орендарем виплати орендної плати Орендодавець має право отримати з Орендаря пеню у розмірі 0.1% місячної орендної плати за кожен день прострочення. Сплата пені не звільняє від виконання зобов’язань за даною угодою.
  14. Спори, щи витікають з цього Договору, розглядаються в суді України.
  15.1. Всі сповіщення, підтвердження, угоди та інші попередження, які передбачає даний Договір, повинні бути складені письмово і доставлені або відправлені замовленою поштою або листом з підтвердженням за адресою:
  Для Орендодавця:
  Для Орендаря:
  Відправлені поштою, вони вважаються дійсними тільки при отриманні зворотного підтвердження про отримання.
  16. Договір складений в двох екземплярах українською мовою. Кожна сторона отримує один екземпляр Договору.
  Підписи:
  Орендодавець: _____________________
  Зареєстроване місце проживання:____________________
  Паспорт _________________
  Ідентифікаційний код: ___________________
  Орендар: ____________________
  Зареєстроване місце проживання:____________________
  Паспорт ________________, видан
  ________________________ ____________ р.
  Ідентифікаційний код: ___________________
  Додаток 1
  Перелік меблів і технічного устаткування що знаходиться в квартирі на момент підписання Договору.
  Ключі ______________
  Постільна білизна _________
  Показники лічильників:
  Електроенергія __________
  Підписи:
  Орендодавець: _________________
  Орендар: ___________________
  Додаток 2
  Орендні платежі Місячна орендна плата складає гривневий еквівалент __________ доларів США за курсом НБУ на момент оплати без ПДВ. Перший платіж за перший і останній місяці оренди у розмірі гривневого еквівалента __________________. доларів США за курсом НБУ на момент оплати без ПДВ вноситься на рахунок Орендодавця після підписання Договору оренди, але не пізніше ____________року. Надалі орендна плата вноситься у формі оплати за 1 місяць, не пізніше______. числа розрахункового місяця на рахунок Орендодавця. Підписи: Орендодавець: _________________ Орендар: ___________________

Як орендувати квартиру, будинок, офіс?

Як орендувати квартиру, будинок, офіс?

Агентство нерухомості «Терен Плюс» лідер ринку в сегменті оренди квартир у центрі Києва. У нас є велика база найкращих об’єктів нерухомості, що сформувалась та постійно оновлюється з 1996 року – року заснування.

Всі квартири в базі Агентства нерухомості проходять попередню перевірку та оцінку. Перед тим, як запропонувати квартиру потенційному Орендарю, ріелтор переглядає об’єкт, визначає його позитивні сторони та можливі недоліки. Враховуючи потреби клієнтів, ми пропонуємо квартири в оренду довгостороково та подобово, а також будинки, офіси, об’єкти комерційної нерухомості.

Менеджери агентства нерухомості, які вільно володіють англійською, французькою та німецькою мовами, підготують письмову пропозицію згідно Вашого запиту. Опис квартири, який Ви отримаєте по електронній пошті або факсу, буде складатись із плану, фотографій та детальних характеристик. Попередню інформацію та консультацію можна отримати по телефону та електронною поштою.

Перегляд квартир здійснюється у зручний для клієнта час у супроводі нашого менеджера. Для зручності агентство нерухомості надає автомобіль з водієм.

Спеціалісти агентства нерухомості будуть консультувати Вас на всіх етапах підготовки та підписання офіційного Договору оренди квартири.

Ми використовуємо Договори оренди, що захищають інтереси усіх сторін, відповідають вимогам українського законодавства. У розділі «Договори оренди» на «Сторінці клієнта» нашого сайту можна вибрати Договори оренди англійською, російською та українською мовами.

Агентство нерухомості надасть допомогу з питань реєстрації Орендаря. А у випадку підписання Договору Управління нерухомістю, Ви отримаєте технічну підтримку та сервісне осблуговування квартири.

Протягом терміну дії Договору оренди Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу та розуміння, отримати безкоштовну консультацію, рекомендації та іншу інформацію в межах нашої компетенції. Якщо з непередбачуваних причин Вас не влаштовує обрана Вами квартира, а термін дії Договору оренди ще не збіг, ми готові надати альтернативну квартиру без комісійних.

У пакет послуг агентства нерухомості входить надання аналітичної та статистичної інформації по темі:

 • оренда квартир у центрі Києва;
 • аналіз ринку нерухомості;
 • оцінка інвестиційної привабливості об’єктів нерухомості.

В Україні склалась практика, при якій послуги агентства нерухомості оплачує потенційний Орендар. При виконанні Вашого замовлення ми розглянемо складність та об’єм затрачених зусиль, ситуацію на ринку, гнучко підійдемо до визначення суми винагороди. У більшості випадків ціна за послуги Агентства нерухомості складає одну місячну орендну плату. Менеджери Агентства підберуть та запропонують Вам не тільки квартири в оренду, але і будинки, офіси, комірційну нерухомість. Також ми найкраще знаємо, яку купити квартиру чи офіс для подальшої вигідної здачі в оренду.

Агентство нерухомості «Терен Плюс» гарантує Вам високий рівень ріелторських послуг.

Довгострокова оренда

ОРЕНДА НЕРУХОМОСТІ

Для наших клієнтів ми відбираємо найкращі пропозиції по оренді квартир в центрі Києва і центральній частині Подолу.

Наші менеджери вільно розмовляють англійською, французькою та німецькою мовами. Ми готові розповісти Вам все про вулиці на яких ми здаємо квартири, цьому присвячений наш цикл "Історія вулиць Києва".
Ми завжди можемо запропонувати вам квартири в самому центрі Києва, на вулицях з багатою історією, таких як Хрещатик, Лютеранська, Горького, Рейтарська, Липська та П. Орлика, Воровського, Михайлівській, Софійській, Франко, Дарвіна, Ярославів Вал, Шовковичній, Червоноармійській, Городецького, Басейна, Пушкінській та ін.
Супровід на всіх етапах підготовки і підписання офіційного договору оренди. Реєстрація Орендаря. При необхідності надається технічна підтримка і сервісне обслуговування об'єкта нерухомості на період дії договору оренди. Для зручності клієнтів при перегляді об'єктів агентство надає автомобіль. Для наших клієнтів ми відбираємо найкращі пропозиції по оренді квартир в центрі Києва і центральній частині Подолу.

Teren Plus 1996-2023

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки